Jadłospis - Przedszkole Samorządowe w Zabierzowie Bocheńskim

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:


JADŁOSPIS

 

PONIEDZIAŁEK


ŚNIADANIE

  15.01.2018 Pieczywo (gluten) pszenno-żytnie, żytnie, ziarniste, weka z masłem (laktoza), szynka tradycyjna, ogórek zielony, serek almette śmietankowy (mleko) rzodkiewka, herbata z cytryną słodzona miodem naturalnym.                                                                                                 

II  ŚNIADANIA

                                                        .jabłko                                                                       

OBIAD

 zupa ogórkowa z ziemniakami, jarzynami (seler), na rosole z natką pietruszki, zabielana śmietaną 12%, (mleko), spagetti z sosem, mięsem (gluten), kompot owocowy.

PODWIECZOREK

Pieczywo (gluten) pasztet drobiowy, pomidor, herbatka owocowa

 

 

WTOREK


ŚNIADANIE

16.01.2018. Pieczywo (gluten) pszenno-żytnie, żytnie, ziarniste, weka z masłem (laktoza), szynka  bracka, pomidor, dżem malinowy, kawa inka z mlekiem (mleko) herbata z cytryną słodzona miodem naturalnym.

II  ŚNIADANIE

mandarynka

OBIAD

Rosół z makaronem (gluten) z jarzynami (seler), natką pietruszki, ziemniaki z masłem (laktoza), mielony z mięsa gotowanego z ziołami (jajko, bułka tarta), surówka z tartej marchewki z jabłkiem, kompot owocowy: czarna porzeczka, agrest, truskawka


PODWIECZOREK

deser monte (mleko, orzechy laskowe), herbatniki (gluten)

 

ŚRODA


ŚNIADANIE

17.01.2018. Pieczywo (gluten) pszenno-żytnie, żytnie, ziarniste, weka z masłem, szynka podkarpacka, ogórek zielony, serek topiony, papryka czerwona, kakao naturalne o obniżonej zawartości tłuszczu z mlekiem (mleko), herbata z cytryną słodzona miodem naturalnym.

II  ŚNIADANIA

gruszka

OBIAD

  kasza jęczmienna (gluten) na rosole z mięsem, ziemniakami, jarzynami (seler), natką pietruszki, paruchy drożdżowe z konfiturą z dzikiej róży (gluten, jajka, mleko), marchewka do chrupania, kompot owocowy: czarna porzeczka, truskawka, agrest.                                                          

PODWIECZOREK

                  wafle ryżowe z pestkami dyni, banan 

 

  

CZWARTEK


ŚNIADANIE

18. 01.2018. Pieczywo (gluten) pszenno-żytnie, żytnie, ziarniste, weka z masłem (laktoza) sałata lodowa, kiełbasa kanapkowa, pasta jajeczna z szczypiorkiem (jajko, laktoza) płatki zbożowe z mlekiem (gluten, mleko), herbata z cytryną słodzona miodem naturalnym.

II  ŚNIADANIA

                                                            jabłko                                                                

OBIAD

kluseczki grysikowe (gluten, jajko) na rosole z jarzynami, natką pietruszki, ziemniaki z masłem (laktoza), pieczeń rzymska z szynki (jajko, gluten), surówka z selera z śmietaną 12%, (mleko, seler),kompot owocowy: truskawka, czarna porzeczka, agrest.

PODWIECZOREK

serek waniliowy Danio

 

 

PIĄTEK

ŚNIADANIE 19.01.2018. Pieczywo (gluten) pszenno-żytnie, żytnie, ziarniste, weka z masłem, szynka konserwowa, rzodkiewka, pasta z serka białego z szczypiorkiem, ogórkiem zielonym (mleko),kakao naturalne o obniżonej zawartości tłuszczu z mlekiem, herbata z cytryną słodzona miodem naturalnym.

II  ŚNIADANIA

gruszka

OBIAD

 Ryż na rosole z jarzynami (seler) na rosole, natka pietruszki, ziemniaki z koperkiem, filet z morszczuka panierowany, surówka z kapusty czerwonej, kompot owocowy: truskawka, czarna porzeczka, agrest.         

PODWIECZOREK

drożdżówka z serem (gluten, laktoza) sok owocowy.

 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego